Strona główna

[powrót]

KKKŁ Lublin i Zawody o Puchar święta 3-go Maja

KKKŁ Lublin

W dniach 26-27.05.2012 r. na strzelnicy Okręgowego Związku Łowieckiego w Lublinie odbył się XXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka. W zawodach tych uczestniczyły 3-osobowe drużyny reprezentujące poszczególne Zarządy Okręgowe z całej Polski. Strzelcy ci wyłonieni zostali w eliminacjach na Zawodach Okręgowych w 2011 r. Okręg leszczyński reprezentowała drużyna strzelecka Koła Łowieckiego Nr 3 "Szarak" w Strzyżewicach, w składzie: Andrzej Wojtyniak, Tomasz Furmańczak, Dariusz Nicpoń. Po rywalizacji trwającej 2 dni reprezentacja naszego Koła zajęła 20 miejsce wśród 41 drużyn. Jest to dobry wynik, biorąc pod uwagę to, że w zawodach uczestniczyła czołówka polskich strzelców myśliwskich. W porównaniu z wynikiem roku ubiegłego nastąpił skok o 14 pozycji wzwyż!

Zawody strzeleckie o „Puchar Święta 3-go Maja”

W dniu 3.05.2012 r. na strzelnicy PZŁ w Kaliszu odbyły się zawody strzeleckie o „Puchar Święta 3-go Maja”, które swym patronatem objęła Senator RP Pani Andżelika Możdżanowska. W zawodach tych wzięło udział 87 zawodników wśród których startowali również reprezentanci naszego Koła Łowieckiego. Zawody przeprowadzono w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Po całodniowych zmaganiach, pierwsze miejsce zajął Tomasz Furmańczak. Kolejne wysokie 10 miejsce zajął Andrzej Wojtyniak. Wszyscy zawodnicy otrzymali gratulacje oraz słowa uznania od Pani Senator RP.